O stronie

E23 jest pierwszą edycją topowej serii BMW – serii 7. Jeśli tu trafiłeś, zapewne jesteś miłośnikiem klasycznych samochodów BMW i poszukujesz informacji na temat największego ze wszystkich BMW posiadających majestatyczną linię rekina. Jestem od kilku lat właścicielem E23 drugiej generacji, którą widać w nagłówku strony oraz zlinkowanych po prawej zdjęciach z Flickr’a.

Założyłem tą stronę/bloga, jak zwał tak zwał, aby gromadzić dla siebie i innych przydatne informacje i linki pomocne w eksploatacji Rekina. Mam nadzieję, że każdy właściciel E23 na tym skorzysta. Jestem otwarty na wszelkie uwagi oraz dodatkowe informacje, a każdy wkład w rozwój merytoryczny strony jest mile widziany – jeśli chcesz pomóc, nadesłać jakiś schemat, instrukcję, samodzielnie napisaną poradę, daj znać!

Aha, nie jestem mechanikiem i nie mam doświadczenia w rozłożeniu samochodu na części, a każdy dzień z tym samochodem jest dla mnie nauką, więc jeśli gdzieś strzelam jakąś gafę albo brakuje informacji, po prostu napisz w komentarzach albo podbij na maila, a ja poprawie co trzeba.

Pozdrawiam, Kuba
email: zalew7@gmail.com

Hi, if you are non-Polish and would like to understand the content, try http://translate.google.com/ , if still you need some help or info, or would simply like to meet up, drop me a line on my email above. If you have an interesting story on e23 or some nice pics, feel free to write me by email, or in the comments. Cheers.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s